Můj první den v ELLE

6:00
Budíček. Následovala klasická hyginena, zuby, micelárka, krémíček, žehlička na vlasy, balzám na rty. Poté jsem přešla ke skříni s tím, že si rychle hodím něco na sebe, abych se mohla jít nasnídat.

6:50
Na křesle se mi vytvořila ohromná hromada triček, šatů, kalhot, svetrů, bot a kabátů. Nakonec jsem si samozřejmě vybrala to, co jsem si zkoušela jako první..jak jinak. Pak jsem vyšvihvila tříminutovou make-up challenge. Na snídani jsem mohla samozřejmě zapomenout.

6:55
"Mami, co to jako je?"
"No, to máš svačinku, abys neměla v tý tvojí [ele] hlad."
"Sekanou s chlebem zabalenou ve vánočním ubrousku? Mámo, vždyť se mi tam vysmějou!"
"Ty s tím naděláš, uvidíš, jak se ti bude ještě hodit."

7:15
Přijela jsem na autobusové nádraží. Autubus by měl přijet za 10 minut. Začala jsem být dost nervózní. Přijedu do Prahy, rychle si skočím do fakultní knihovny, kde se kouknu, kam se mám přesně dostavit (času budu mít snad dost), do skřínky si zamknu tu svoji houmlesáckou krosnu i se sekanou a odhodlaně vyrazím směr Flora.8:15
Po tom, co jsem se uselfíčkovala k smrti ve sněhové vánici, konečně přijel autobus. V tu chvíli mi bylo jasný, že do Elle jen tak netrefím, přijdu pozdě, s krosnou na zádech a rozmazanou řasenkou.

10:30
"Tak vám představuju novou stážistku Karolínu."
Mrskla jsem svoji krosnu do nejbližšího kouta a s křečovitým úsměvem jsem šla ostatním potřást rukou. Hlavně pořádný stisk, ať vypadáš sebevědomě. Myslím, že ta rozmazaná řasenka a červený nos od mrazu mě stejně zradily.
PS: Ano, všichnitam jsou krásní a čistí.

11:00
První úkol - dojdi na poštu. Pche, to je brnkačka!

13:00
Druhý úkol - do 17:00 odevzdej článek na téma, které si sama zvolíš.. a jestli to posereš, tak nebudeme mít, co poslat na net a ty budeš mít pěknej průser!
Krucinál, sakryš, hergor, do prkýnka! Co mám jako psát??? Chci domů za mámou.

13:10
Bez nápadů a v totální stresu jsem seděla schovaná na záchodech a přežvykovala sekanou s chlebem.

(Co se dělo mezi tím, si už moc nepamatuji. Předpokládám, že jsem tři a půl hodiny civěla do zdi a pak jsem za třicet minut vyšvihla tohle)

16:59
http://www.elle.cz/krasa/vyber-mesice/top-5-beauty-blogerek-podle-elle
Tadá!

19:00
Úspěch jsem šla oslavit na do Helichovky na posilovací cvičení. Když může celá redakce ELLE každé ráno chodit běhat, tak já taky pro sebe něco udělám. Našla jsem si tedy na internetu hodinu tvarovacích cviků s příhodným názvem "Do bikin".

19:05
Ve chvíli, kdy jsem uviděla naši trenérku, se mi zježili všechny chlupy po těle. Stokilová kulturistka s růžovou hlavou namakaná jak sviň s košilí s potiskem jednorožce.

19:10
"Dělejte, lemry! Tady nejste na dovolený! Zaplatily jste si to, tak makejte! Tímhle stylem z vás sexy baby nikdy nebudou. Co se flákáš? Dělej! Níž! Níž! Níž a výýýdrrrž!!!

21:00
AAAUUU, moje nohy a ruce a břicho a všechno! Dobrou noc...

(Druhý den ve 21:00)
AAAAUUUUU, moje nohy a ruce a břicho a všechno bolí ještě daleko víc! Dobrou noc...